Bomba iddia: Valbuena Yunanistan’a geliyor...

Bomba iddia: Valbuena Yunanistan’a geliyor...

  • Bomba iddia: Valbuena Yunanistan’a geliyor...

Türkiye’nin Fenerbahçe kulübünde top koşturan ve sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 34 yaşındaki Fransız futbolcu Mathieu Valbuena ile ilgili Yunan basınından gündeme bomba gibi düşecek bir transfer iddiası ortaya atıldı.
 
Fenerbahçe’ deki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 34 yaşındaki Fransız futbolcu Mathieu Valbuena’nın geleceğiyle ilgili nasıl bir karar vereceği büyük merak konusuydu.
 
Yıldız ismin Sarı-Lacivertlilerle sözleşme uzatıp uzatmayacağı belirsizliğini korurken, konuyla ilgili olarak gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi.
 
Gazeteci Kostas Nikolakopoulos, Spor FM radyosuna yaptığı açıklamada Olimpiakos’un transfer listesindeki en önemli isimlerden birinin Valbuena olduğunu söyledi.
 
İsmi daha önce de Yunan takımıyla birlikte anılan “Küçük Bisiklet” lakaplı oyuncunun ilerleyen yaşı ve Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu maddi durum nedeniyle Olimpiakos’a transfer olma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.
 
Bununla birlikte sezon sonunda boşa çıkacak oyuncunun yıllık ücreti ve başka kulüplerin de ilgisini çekebilme ihtimali transferin önündeki en önemli engeller olarak görünüyor.
 
Bu sezon Fenerbahçe formasıyla 24 maça çıkan Valbuena, takımına 2 gol ve 7 asistlik bir katkıda bulundu.


Ετικέτες: Futbol, Mathieu Valbuena, Fenerbahçe, Olympiakos, Yunanistan, Türkiye