Gravanis, listesinin ilk 20 adayını açıkladı – Azınlıktan 6 aday var!

Gravanis, listesinin ilk 20 adayını açıkladı – Azınlıktan 6 aday var!

  • Gravanis, listesinin ilk 20 adayını açıkladı – Azınlıktan 6 aday var!

Gümülcine Belediyesi için “Umut İşbirliği” (Simpraksi Prooptikis) listesi lideri Andonis Gravanis, listesinde yer alacak olan ilk 20 adayı açıkladı.
 
Listede, daha önce Felina Kazaku’nun “Biz.. Şehir” listesinden seçilmiş olan halihazırdaki meclis üyeleri Ercan Ahmet, Hasan R. Hasan ve Yorgos Theoharidis de yer alıyor.
 
Gravanis’in açıkladığı adaylar arasında azınlıktan Ercan Ahmet (Avukat), Hasan R. Hasan (Makine Mühendisi), Mehmet Mehmet (Avukat), Uğur Hasan (Eğitimci), Rıdvan Molla Hüseyin Ahmet (Doktor) ve Rasim Halilibram (Özel Sektör Çalışanı) var.
 
Çoğunluktan 14 kişi ise şöyle sıralanıyor: Yorgos Theoharidis (Makine Mühendisi), Vasilis Abarcidis (Ziraat Mühendisi), Anestis Vafiadis (Ekonomist), İoannis Vasiliadis (Kamu Sektörü Çalışanı), Zana Kataropulu-Hoi (Eczacı), Yorgos Kepelis (Emekli), Kristalia Kuçoyanni-Kroku (Eğitimci-Hukukçu), Konstandinos Maynas (Doktor), Athina Navrozidu (Uluslararası Ticaret Uzmanı), Elena Ortakçidu-Marça (Eğitimci), Maria Papageorgiu (Eğitimci), Nikos Papakonstandinu (İşadamı), Eleni Haci (Eğitimci), Maria Hacopulu (Avukat).


Ετικέτες: Batı Trakya, Gümülcine, Yunanistan, Yerel Seçimler, Andonis Gravanis