Dünya yıldızları uyuşturucu partisinde: Aralarında Mesut Özil de var

Dünya yıldızları uyuşturucu partisinde: Aralarında Mesut Özil de var

  • Dünya yıldızları uyuşturucu partisinde: Aralarında Mesut Özil de var

İngiliz basını Arsenalli futbolcuların uyuşturucu partisinde yer aldığı görüntüleri yayınladı
 
Arsenalli futbolcuların uyuşturucu partisi, İngiliz basınının gündemine düştü.
 
The Sun’ın video görüntüleriyle ortaya çıkardığı partide; Mesut Özil, Alexandre Lacazette, Matteo Guendouzi, Sead Kolasinac, Shkodran Mustafi ve Pierre Emerick Aubemayang’ın uyuşturucu etkili balondan hava aldıkları görüntülendi. Bu gazın ‘Hippy crack’ olarak anıldığı ve hem gülmeyi, hem de cinsel gücü artırdığı belirtildi.
 
Arsenalli futbolcularla birlikte 70 kadının da mekanda bulunduğu belirtildi. Londra’daki özel Tape Club’taki partinin futbolcu başına yaklaşık 35 bin Euro’ya mal olduğu bilgisi verildi.
 
The Sun, partideki kadınlardan biriyle yaptığı görüşmeye de haberinde yer verdi. Kadının, “Hippy crack’in olduğu balonları tüm oyuncular kullanıyor ve etkileniyorlardı. Gazdan çekenler kafayı buluyordu. Gazın içeriği birazcık sertti. Özil, balondan büyük bir hava aldıktan sonra bilincini kaybetti ve koltukta uyuyakaldı. Kıvırcık saçlı genç bir oyuncu (Guendouzi), gazdan aldıktan sonra önce cesurlaştı, ardından durumu kötüye gitti. Bilinci tamamen kapandı ve koltuğun bir köşesinde kaldı. Böyle sporcuların bu halde olması şaşırtıcıydı” ifadeleri haberde yer aldı.


Ετικέτες: Arsenal, Mesut Özil, Uyuşturucu, Futbol