Fenerbahçeli yıldız oyuncunun kız kardeşi kurtarıldı! İşte o görüntüler…

Fenerbahçeli yıldız oyuncunun kız kardeşi kurtarıldı! İşte o görüntüler…

  • Fenerbahçeli yıldız oyuncunun kız kardeşi kurtarıldı! İşte o görüntüler…

Türkiye’nin Fenerbahçe futbol kulübünün yeni transferi Enner Valencia’nın kaçırılan kız kardeşi, düzenlenen operasyonla kurtarıldı.
 
Yaklaşık 2 hafta önce silahlı bir grup tarafından kaçırılan Enner Valencia’nın kız kardeşi Erci Valencia’dan iyi haber geldi. Ekvador polisi tarafından düzenlenen operasyon sonucunda, Fenerbahçeli yıldızın kız kardeşi sağlıklı bir şekilde kurtarıldı.
 
Fenerbahçe Kulübü konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Fenerbahçemizin yeni transferi Enner Valencia’nın 17 Ağustos 2020 tarihinde silahlı bir grup tarafından kaçırılan kız kardeşi Erci Valencia’nın, Ekvador hükümeti ve Ekvador polisi tarafından gerçekleştirilen başarılı operasyon sonunda kurtarıldığı bilgisini almış bulunmaktayız. Futbolcumuz Enner Valencia, kız kardeşi Erci Valencia ve Valencia ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Enner Valencia ise Ekvador basınına yaptığı açıklamada, “Bugün hissettiğim şeyi ifade edecek sözüm yok. Hayatımın en mutlu günlerinden biri. Duygularımın karmaşık olduğu bir gün” dedi.
 
Valencia, kız kardeşini kurtardıkları için ulusal makamlara ve polis ekiplerine teşekkür etti.
 
Düzenlenen operasyonun görüntüleri paylaşıldı:

 


Ετικέτες: Futbol, Ekvador, Enner Valencia, Erci Vallencia, Fenerbahçe